Archive Октябрь 2019

Робоча зустріч

31 Октябрь, 23:28, by lvlad

P91031-101738    31.10.2019 на базі школи відбувся семінар-зустріч «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності» за участю представників управління Державної служби якості освіти у Сумській області Наталії Юшко, Жанни Качур та керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Лебедин та Лебединського району. На семінарі були розглянуті питання: із чого складається внутрішня система забезпечення якості освіти; як її сформувати; як пов’язані внутрішня система забезпечення якості освіти та інституційний аудит; за якими критеріями оцінюватимуть внутрішню систему забезпечення якості освіти під час інституційного аудиту; про посібник «Абетка для керівника».

Звіт про благодійні батьківські внески за вересень 2019

30 Октябрь, 14:07, by lvlad

Залишок на 01.09.2019 – 22127,66

Надходження – 0

Витрачено – 6415,70

Проблеми екології — проблеми людей

30 Октябрь, 13:50, by lvlad

Світлина від Олени Тараспольської.      29 жовтня група учнів 7 — Б класу зібралась у школі, щоб дослідити проблеми екології , а саме зміни кліматичних умов. Провели вікторину, тест, розгадали, що знаходиться у «чорному ящику». Це була рослина, яку вперше знайшли іспанські конкістадори (відгадка — у руці у переможиці). А також ознайомились із інформацією про саміт ООН з питань клімату — 2019р. Переглянули короткий відеоролик про стан екосистем планети і емоційний виступ шведської школярки Грети Тунберг перед політиками з усього світу. Висновки зобразили на плакаті, який назвали «Екологія : SOS».

Дитячі пустощі з вогнем. це небезпечно

30 Октябрь, 10:32, by lvlad

Шановні батьки! Велика кількість пожеж виникає від дитячих пустощів з вогнем. Вогнем знищується багато чого, а нерідко в пожежах гинуть і травмуються діти.

Щоб не допустити пожежі від дитячих пустощів з вогнем, необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки:

Осінній бал 2019

28 Октябрь, 14:09, by lvlad

Щастя до всіх хай сьогодні заходить

В школу, в осінній наш зал.

Юність сьогодні у школі проводить

Світлий осінній бал.

Такими поетичними рядками старшокласники відкрили шкільний осінній бал. Це справді було феєричне, по-особливому красиве свято. Діти на ньому танцювали різні танці: румбу, самбу, джайв, ча-ча-ча; польку, танго  і, звичайно, вальс – вічно юний танець, якому насправді вже більше 200 років. А відкрив бал, як зазвичай було на балах, полонез. Його продемонстрували одинадцятикласники.

Прибирання території школи

25 Октябрь, 23:35, by lvlad

73131386_2567195173399495_8587191787230068736_n    Дерева ще вбрані у теплі різнобарвні кольори, хоча природа вже готується до зимового відпочинку, і рослини скидають на землю своє вбрання. Це означає, що треба прибирати опале листя. 24 жовтня працівники та учні школи здійснили прибирання території школи та стадіону. Осіннє тепло сприяло чудовому настрою учасників толоки. Чистота і порядок панують на території нашого навчального закладу.
Дякуємо всім за працю!!!

Урок — практикум з основ здоров’я

24 Октябрь, 14:24, by lvlad

изображение_viber_2019-10-24_11-26-16     Для учнів 4- А класу 23 жовтня студенти Лебединського медичного училища провели урок основ здоров’я . Тема уроку «Перша медична допомога при пораненні». Протягом уроку діти відгадували загадки, ребуси , пригадували прислів’ я про здоров’я. Наприкінці уроку діти разом зі студентами вчилися накладати жгут, робити перев’язку, гіпсувати руку. Урок пройшов цікаво, Гадаю, що діти надовго запам’ятають даний .

Стартував X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

22 Октябрь, 11:59, by lvlad

P91021-142554     21 жовтня у школі  відбулося урочисте відкриття X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Школа долучилася до всесвітньої акції «Walk for Freedom/Хода за свободу»

21 Октябрь, 12:19, by lvlad

18 жовтня у Лебедині відбулась акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода, у якій взяли участь представники громадськості міста, міської влади, посадові особи органів місцевого самоврядування, правоохоронці, вчителі, студентська і учнівська молодь, представники інститутів громадянського суспільства. Акція приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо цієї проблеми. Під час ходи колони студенти роздавали перехожим інформаційні буклети стосовно протидії торгівлею людьми. На площі Соборній, де зібралися учасники акції, міський голова Олександр Бакликов зачитав Декларацію свободи. Наприкінці акції представники влади міста символічно випустили у небо білих голубів.

Славні козаки — славна історія

21 Октябрь, 11:54, by lvlad

изображение_viber_2019-10-21_10-46-16       14 жовтня — значуща дата,  яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України, бо українці відзначають чотири великих свята:
День святої Покрови Пречистої Богородиці,  річниця створення Української повстанської армії (УПА) — 1942 р.,  День Українського козацтва та День Захисника України