Archive Сентябрь 23rd, 2019

До Дня партизанської слави та партизанського руху в Україні

23 Сентябрь, 12:20, by lvlad

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Велику Вітчизняну війну називають всенародною. Безумовним підтвердженням такого визначення є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок до перемоги над фашизмом.
З метою розширення знань учнів про партизанський рух в Україні, героїв партизанського руху у 7-А класі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 пройшла година спілкування «Пам’ять про минуле»

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

23 Сентябрь, 12:07, by lvlad

Хто складає ЗНО-2020?
Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.