Archive Сентябрь 18th, 2019

Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року — 2020»

18 Сентябрь, 22:32, by lvlad

Стартувала реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогоріч вчителі змагатимуться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

Важко у навчанні — легко у бою

18 Сентябрь, 22:08, by lvlad

viber image     Сьогодні, 18 вересня на урок основ захисту Вітчизни до учнів 10-11 класів завітали гості з Лебединсько-Липоводолинського об’єднаного міського військового комісаріату: майор Таран Володимир Миколайович та капітан Шкурко Євгеній Володимирович. Військовослужбовці ознайомили учнів з загальною будовою автомата, а також продемонстрували майстерність у розборі та зборі зброї.
Учні з цікавістю слідкували  за вправними діями інструкторів та задавали чимало запитань під час практичного виконання вправи. Юнаки змагалися між собою з виконання відповідних нормативів на швидкість. Як засвідчили підсумки «першості», більшість юнаків впоралися із завданням на «добре» та «відмінно».