Archive Сентябрь 2nd, 2019

Вакансія

02 Сентябрь, 12:26, by lvlad

Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади учителя історії з тижневим навантаженням 9 година. Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 20 вересня 2019 року о 14.00 у приміщенні Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7

Свято Першого дзвоника

02 Сентябрь, 12:03, by lvlad

P90902-085241   2 вересня у школі відбулося свято Першого дзвоника.

Свято пройшло урочисто. Багато вишиванок, привітань, гостей. Учні отримали чимало гарних побажань і напутніх слів. Почалася лінійка з привітань учителів у гумористичній формі та вишиковування учнів самоврядуванням школи, бо в новій українській школі учні та вчителі – партнери.  За традицією привітали усіх присутніх зі святом директор школи Ірина Харченко, спеціаліст міського відділу освіти Любов Влезько. Вони побажали педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, гарних оцінок учням, взаєморозуміння та натхнення, а головне —  мирного неба над головою. У гості до школярів завітали казкові герої – Маша і Ведмідь, які тестували батьків, аби дістати заповітний ключ від Країни Знань.