Archive Сентябрь 2019

До Дня партизанської слави та партизанського руху в Україні

23 Сентябрь, 12:20, by lvlad

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Велику Вітчизняну війну називають всенародною. Безумовним підтвердженням такого визначення є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок до перемоги над фашизмом.
З метою розширення знань учнів про партизанський рух в Україні, героїв партизанського руху у 7-А класі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 пройшла година спілкування «Пам’ять про минуле»

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

23 Сентябрь, 12:07, by lvlad

Хто складає ЗНО-2020?
Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

Календарний план підготовки та проведення у 2020 році ЗНО

20 Сентябрь, 15:04, by lvlad

Наказ МОН 947 від 09 07 2019_Календарний план

Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року — 2020»

18 Сентябрь, 22:32, by lvlad

Стартувала реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогоріч вчителі змагатимуться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

Важко у навчанні — легко у бою

18 Сентябрь, 22:08, by lvlad

viber image     Сьогодні, 18 вересня на урок основ захисту Вітчизни до учнів 10-11 класів завітали гості з Лебединсько-Липоводолинського об’єднаного міського військового комісаріату: майор Таран Володимир Миколайович та капітан Шкурко Євгеній Володимирович. Військовослужбовці ознайомили учнів з загальною будовою автомата, а також продемонстрували майстерність у розборі та зборі зброї.
Учні з цікавістю слідкували  за вправними діями інструкторів та задавали чимало запитань під час практичного виконання вправи. Юнаки змагалися між собою з виконання відповідних нормативів на швидкість. Як засвідчили підсумки «першості», більшість юнаків впоралися із завданням на «добре» та «відмінно».

Звіт про благодійні внески

12 Сентябрь, 11:08, by lvlad

благодійні

Цікаві зустрічі

12 Сентябрь, 11:07, by lvlad

изображение_viber_2019-09-12_08-48-11 У середу,  11 вересня учні 10 класу разом із класним керівником Уткою Л. В. відвідали творчу майстерню ветерана спорту, учителя — методиста фізичної культури ЗОШ 6 , краєзнавця і колекціонера Радченка Івана Степановича. Іван Степанович розповів гостям про своє життя, спортивну діяльність, хобі. Випускники Івана Степановича — відомі на всю Україну і поза її межами спортсмени. Це дворазовий чемпіон Олімпійських Ігор Володимир Голубничий, бронзовий призер XIX Олімпійських ігор, Мехіко — 68 Микола Смага, срібний призер України з легкої атлетики Безкоровайний Володимир, майстер спорту міжнародного класу, 19-ти разовий чемпіон України з біатлону Русанов Віктор та багато інших.

Олімпійський тиждень.Фоторепортаж

12 Сентябрь, 10:38, by lvlad

изображение_viber_2019-09-10_18-39-27 изображение_viber_2019-09-10_18-58-17е

06 Сентябрь, 23:47, by lvlad

Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади учителя історії з тижневим навантаженням 9 годин. Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 12 вересня 2019 року о 14.30 у приміщенні Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7

МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТПУНКТ «ВЛАСНА МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА»

04 Сентябрь, 23:25, by lvlad

05_resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, символічно – у День методиста (3 вересня) відбулося чергове навчання педагогів, які претендують на присвоєння звання «учитель-методист» («викладач-методист», «вихователь-методист», «керівник-гуртка-методист», «практичний психолог-методист»), у формі мобільного консультпункту «Власна методична розробка».