Archive Июль 12th, 2019

Акція-флешмоб «Україна назавжди»

12 Июль, 11:28, by lvlad

Наша школа взяла участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до дня Незалежності України. Метою Флешмобу є формування у підростаючого покоління національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності у сфері національно-патріотичного виховання. Створене відео можно переглянути за посиланням  #Українаназавжди

Піщана фантазія

12 Июль, 11:05, by lvlad

07 липня 2019 року  на березі озера Лебедине під час святкування свята Івана Купала проводився конкурс на кращий замок із піску “Піщана фантазія”. Три родини з нашої школи приймали участь у даному конкурсі. Це родини: Васьковець Анастасії, учениці 6-А класу, Панасенків Максима та Олексія, учнів 5-Б класу, Лісової Ксенії, учениці 5-А класу. Творчі роботи учасників зображували середньовічні замки, які були оздоблені природнім матеріалом, прапорцями та предметами домашнього вжитку. Усі роботи були відмічені за оригінальність та стиль виконання, а учасники нагороджені пам’ятними подарунками.