Archive Июнь 14th, 2019

Звіт директора школи

14 Июнь, 12:03, by lvlad

P90613-180636       13 червня в школі відбувся звіт директора школи Харченко Ірини Анатоліївни перед педагогічним колективом та  батьківською громадськістю. У своєму виступі директор школи зробила короткий огляд роботи школи за 2018/2019 навчальний рік, показавши присутнім результати методичної та виховної роботи, напрацювання Нової української школи. Ознайомила із досягненнями учнів у олімпіадах, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність у закладі. Директор школи наголосила, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою батьків.

Вручення свідоцтв дев’ятикласникам

14 Июнь, 10:24, by lvlad

P90612-150151       У школі відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. Здавши державну підсумкову атестацію, провчившись у школі 9 років, наші вихованці отримали перший в житті свій документ – свідоцтво. У актовій залі зібралися батьки, друзі дев’ятикласників.Вони прийшли привітати своїх дітей . Під звуки шкільного вальсу до залу зайшли 57 учнів 9 класу разом із класними керівниками Людмилою Уткою та Людмилою Діденко. З привітальним словом до випускників  звернулася директор школи Ірина Харченко. Вона привітала учнів із визначною подією у їхньому житті. Це особливий довгоочікуваний день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства. Дуже приємно, що п’ять випускників школи отримали свідоцтва з відзнакою, це Дубровіна Діана, Гец Денис, Коцупал Іван, Сіробаба Захар, Утка Валентин. З трепетом у серці дев’ятикласники отримували документи про освіту. Адже для декого із них шкільне життя закінчується, бо вони мріють вступати до навчальних закладів, інші продовжать навчання у школі. Але все таки відлітає їхнє дитинство. Воно відходить тихо і непомітно, з коротенькими платтячками та іграшками, з приглушеними дзвінками, які дорожчі за все на світі, зі знайомим голосом рідної вчительки. Їх чекає Юність, свій власний життєвий шлях. Успіху вам! Нехай ваші мрії здійсняться. Все, що посіяли у ваших душах вчителі, стане вам у великій пригоді.

День туризму

14 Июнь, 09:07, by lvlad

изображение_viber_2019-06-10_14-25-19.З метою ознайомлення дітей з історією рідного краю, його природою та визначними місцями міський відділ освіти надав відпочиваючим у пришкільних таборах можливість подорожувати рідним краєм шкільним автобусом. Учнями загонів «Посмішка» і «Капітошки» була проведена екскурсія до с. Межиріч, де відвідали памятку архітектури ХVIII с. Успенську церкву. Учні милувалися краєвидами природи козацького села. Особливе враження викликало дерево шовковицяі — ботанічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні, обхват якого 5,50 м, висота 21 м. Вік понад 300 років. Це — одна з найстаріших шовковиць України.

Ми — діти твої, Україно!

14 Июнь, 08:44, by lvlad

62611145_458550391587879_147879331773808640_nТабори «Сонечко» та «Веселка» відвідали творчий звіт дитячих колективів «Ми — діти твої, Україно!» У Лебединському районному будинку культури відбувся Свої кращі творчі здобутки на сцені демонстрували солісти, ансамблі, читці, гумористи, хореографічні колективи. Захоплюючими були танці хореографічного колективу «Калейдоскоп». А найбільше глядачі чекали виступ вже знаного танцювального клубу «Powerstatiks». Приємно, серед артистів багато учнів нашої школи. Дякуємо за запрошення!