Archive Июнь 11th, 2019

Відкривай Україну

11 Июнь, 13:18, by lvlad

viber image 2019-06-08 , 14.53.38     8 червня у місті Ніжині Чернігівської області у рамках фестивалю «Освітній хайп» відбувся півфінал конкурсу проектів «Відкривай Україну». На цьому фестивалі виступило 11 команд із Чернігівської та Сумської областей. Наша команда «Комета» представила свій проект «Похмуре місто». Діти запропонували розфарбувати стіни яскравими кольорами. Таким чином підняти настрій заклопотаним містянам і показати їм, яким кольоровим може стати наш звичайний день.

Відвідини Еко-парку у місті Харкові

11 Июнь, 12:42, by lvlad

viber image 2019-06-08 , 11.24.21      Цікавим та емоційним виявився початок канікул для учнів 8-А класу. Разом з класним керівником Лойченко І. А. вони відвідали затишний острівець живої природи Фельдман Еко-парк у місті Харкові. Зоологічна колекція якого налічує понад 2000 тварин, а колекція приматів залишається однією з найбільших не тільки в Україні, а й у Східній Європі. Також діти весело провели час у парку культури і відпочинку імені Максима Горького. Розваги на атракціонах та насолода чудовою природою парку дійсно справили незабутнє враження.

Інновації в сучасній психології

11 Июнь, 12:41, by lvlad

viber image 2019-06-08 , 11.07.08     Канікули-це час самовдосконалення та перезавантаження. Тож вчитель англійської мови Лойченко І.А взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції щодо інновацій в сучасній психології, яка відбулася на базі СОІППО. У ході заходу організатори залучили елементи аромотерапії, арттерапії, провели майстер-класи з найбільш важливих і актуальних тем. Також Інна Анатоліївна є автором статті »Педагогіка партнерства як умова реалізації завдань розвитку особистості дитини в контексті Нової української школи,» яка увійшла у збірку матеріалів конференції, що підтверджене відповідним сертифікатом.