Archive Июнь 6th, 2019

Нова редакція «Українського правопису»

06 Июнь, 10:20, by lvlad

ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу правопис  З моменту оприлюднення на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук офіційного тексту Правопису його рекомендовано використовувати у діловодстві, освіті, видавничій справі, сфері телебачення і радіомовлення та інших сферах суспільного життя

Святкове відкриття таборів

06 Июнь, 09:02, by lvlad

Літо, літо, літечко…  Як чекала його дітвора!  Літо – це канікули, перебування на свіжому повітрі, спілкування з товаришами, відпочинок в лісі, на річці, у таборі. І ось відбулося відкриття пришкільних таборів «Сонечко» та «Веселка». Діти старанно готувалися до свята: учили пісні, вірші, гуморески, танці. А на заході відчували себе справжніми артистами. Прийшов на відкриття табору Добрик (роль його зіграв учитель Сергій Казанцев), який розказав, що робити добро – благородно і потрібно, дав настанови крокувати стежинами добра, а діти прозвітували якими стежинами вони йдуть і які здобутки мають. Протягом свята на дітей чекали сюрпризи: ігри, танці, яскраві виступи. Але найбільшим сюрпризом був прихід казкових героїв: Літа, Сонячного промінчика, Веселки, Попелюшки, Вінні Пуха, які привітали всіх із початком канікул і табору. Роль казкових героїв виконали вчителі: Світлана Вакуленко, Олександр Бардецький, Олена Алхімова, Оксана Бубон, Катерина Ховрат та Світлана Бігун.