Archive Июнь 5th, 2019

Табірна зміна: події, фото, коментарі

05 Июнь, 11:47, by lvlad

03 червня радо прийняв на  оздоровчу зміну  школярів пришкільний табір.  З метою задоволення різних вподобань та нахилів наших учнів, до послуг відпочиваючих різноманітні заходи, екскурсії, зустрічі, подорожі. В таборі належним чином організовано дозвілля  – щоденні конкурси, змагання, естафети.  Повітря, сонячні промені, нові враження та знайомства, дискотеки до вподоби дітям, які оздоровляються в таборі.

Підсумки першого року НУШ

05 Июнь, 11:34, by lvlad

image-0-02-04-9c254c2cc688ec83d1eb1aea932e96da212c6d78c02ae9f2fca6f58eb6a4ae24-VДосить насичено пройшов цей навчальний рік для маленьких першокласників Нової української школи/ Скільки нового і незвіданого, скільки вражень і переживань.  День у 1 класі починався з розмови у «ранковому колі» — з учителькою діти говорили про минулі вихідні, про вечір у родинному колі, про настрій і про все цікаве, чим хотіли поділитися. За час навчання в школі першокласники познайомилися з цікавими темами, а також провели безліч дослідів та вправ: досліджували шкіру за допомогою лупи, проводили вправи «Впізнай на запах», «Спіймай повітря», вирощували пшеницю, квасолю; виготовляли годівнички для підгодівлі пташок взимку; працювали з математичними штангами, інсценізували казки; проводили різноманітні вправи з ЛЕГО.                                                                                                                                                Надовго запам’ятаються учням і їх перші шкільні свята: «Барви осені», «100 днів у школі», «Свято весни і мами», «Прощавай, 1 клас».