Archive Июнь 2019

Випуск 2019

28 Июнь, 22:05, by lvlad

с viber imageяяяя viber imageяяя viber imageяя viber imageя viber image чччч ччч чч ч сссссс ссс сс

Поради батькам під час літніх канікул

24 Июнь, 13:35, by lvlad

Разом з літом настануть довгоочікувані для всіх дітей літні канікули. У цей час безтурботні діти віддають весь свій вільний час прогулянкам, купанню та іншим дитячим заняттям.

Завдання для молодших школярів на літні канікули

21 Июнь, 10:14, by lvlad

Завдання для молодших школярів на літні канікули  Літо — це чудова та довгоочікувана пора для малечі та дорослих. Та влітку потрібно не тільки попіклуватись про те, щоб Ваша дитина мала змогу відпочити, а й про те, щоби вона змогла розвиватися інтелектуально. Для цього ми створили програму, яка дозволить у цікавій, ігровій формі вправлятись дітям у навичках читання, письма, повторити таблицю множення, більше дізнатися про навколишній світ, поміркувати, пофантазувати та багато ще іншого.

Апеляція результатів ЗНО у 2019 році

20 Июнь, 11:20, by lvlad

Апеляція результатів ЗНО у 2019 році

Апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасник тестування  має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, незгоди з рішенням щодо анулювання результату.

Будь яке насильство над дитиною переслідується законом

20 Июнь, 11:14, by lvlad

Консультує Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО
Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена – щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Вистава про вічну проблему

19 Июнь, 16:10, by lvlad

64580033_2149133525378658_5097160336696410112_n      19.06.19 до нашої школи завітала християнська місія «Дорога до Бога» із виставою про вічне: перемогу добра над злом. Поспілкувалися з дітьми на тему добра та зла. Адже, так просто робити добро. Поступитися місцем у громадському транспорті, допомогти стареньким людям перейти дорогу, подякувати продавцям чи просто усміхнутися перехожим на вулиці — усе це вкладається у поняття доброти. Нібито маленькі вчинки, які не потребують значних зусиль і матеріальних витрат, а ціна їхня — надзвичайно висока. Бо саме це — найбільший показник гуманності та вихованості людини. Вихованці вивчили пісеньку про друга. Дякуємо, за візит до нашої школи

Табірні будні

19 Июнь, 09:44, by lvlad

64348541_2311907722235116_3035053109463220224_n     Табір «Fly High» продовжує свою роботу. За цей час діти стали учасниками інтелектуального англомовного конкурсу «Mad Heads», пісенного конкурсу «Шкільне караоке«. Організатор змагань із спортивного орієнтування «Лебединський азимут — 2019″ Сергій Демченко продемонстрував дітям прийоми роботи з картами нашої місцевості.

Зустріч з театром

18 Июнь, 12:00, by lvlad

изображение_viber_2019-06-14_08-30-56     Що означає слово «театр»? У давні часи в Греції збиралися глядачі. Сиділи вони на схилах пагорбів і дивилися виставу. Це місце видовищ і назвали театром. Людей, що виступали в ньому – акторами. Вони мали взуття на товстих дерев’яних підошвах. Взував їх актор і ставав вищим, урочистішим, ніби величним недосяжним. Достатньо змінити голос, рух тіла, міміку обличчя – і ось ви вже не дівчатка і хлопчики, а герої казок і вистав.

Звіт директора школи

14 Июнь, 12:03, by lvlad

P90613-180636       13 червня в школі відбувся звіт директора школи Харченко Ірини Анатоліївни перед педагогічним колективом та  батьківською громадськістю. У своєму виступі директор школи зробила короткий огляд роботи школи за 2018/2019 навчальний рік, показавши присутнім результати методичної та виховної роботи, напрацювання Нової української школи. Ознайомила із досягненнями учнів у олімпіадах, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність у закладі. Директор школи наголосила, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою батьків.

Вручення свідоцтв дев’ятикласникам

14 Июнь, 10:24, by lvlad

P90612-150151       У школі відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. Здавши державну підсумкову атестацію, провчившись у школі 9 років, наші вихованці отримали перший в житті свій документ – свідоцтво. У актовій залі зібралися батьки, друзі дев’ятикласників.Вони прийшли привітати своїх дітей . Під звуки шкільного вальсу до залу зайшли 57 учнів 9 класу разом із класними керівниками Людмилою Уткою та Людмилою Діденко. З привітальним словом до випускників  звернулася директор школи Ірина Харченко. Вона привітала учнів із визначною подією у їхньому житті. Це особливий довгоочікуваний день, що не губиться на довгій життєвій дорозі, завжди світиться теплим вогником, стискає серце спогадом дитинства. Дуже приємно, що п’ять випускників школи отримали свідоцтва з відзнакою, це Дубровіна Діана, Гец Денис, Коцупал Іван, Сіробаба Захар, Утка Валентин. З трепетом у серці дев’ятикласники отримували документи про освіту. Адже для декого із них шкільне життя закінчується, бо вони мріють вступати до навчальних закладів, інші продовжать навчання у школі. Але все таки відлітає їхнє дитинство. Воно відходить тихо і непомітно, з коротенькими платтячками та іграшками, з приглушеними дзвінками, які дорожчі за все на світі, зі знайомим голосом рідної вчительки. Їх чекає Юність, свій власний життєвий шлях. Успіху вам! Нехай ваші мрії здійсняться. Все, що посіяли у ваших душах вчителі, стане вам у великій пригоді.