Archive Май 30th, 2019

На крилах любові

30 Май, 08:46, by lvlad

Світлина від Инни Борисенко. Травень багатий на свята, приємні зустрічі, вітання. У ці теплі та сонячні дні у 6-Б класі  чудове родинне свято зібрало дітей, батьків, учителів у тісному дружньому колі. Щирі слова, посмішки, спів і танці об’єднували усіх присутніх. Під час  цієї зустрічі відбулася презентація книги Інни Борисенко «На крилах любові». «Я безмежно вдячна редактору цієї збірки Олені Тараспольській за влаштоване свято, — говорить поетеса. — Приємно вразило те, що сценарій був побудований на моїх віршах. Я впевнена в собі людина, але коли мені дали слово, то в голосі відчувалися трепетні ноти, бо я справді була приємно вражена. Я впевнено можу сказати, що маю за своїми плечами міцні крила, які піднімають мене до неймовірних висот і дають змогу літати у безмежному просторі любові — любові до рідної Батьківщини, до своїх дітей, батьків, чоловіка та всього, що мене оточує. Я погоджуюся зі словами поета Олександра Вертіля, що поезія – це не хліб та сіль, а постійна робота душі, серця та розуму. Це і є синтез цих трьох. Якщо серце холодне, душа незряча, а розум куций, то поезії не буде. Щоб писати вірші треба розуміти не лише себе, а й оточуючих. Я завжди пропускаю вірші через свою душу і сьогодні я щаслива подарувати свою збірку найріднішим людям, друзям і знайомим! Дякую долі, що зводить мене з такими людьми!»