Archive Май 27th, 2019

Поради батькам, як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі

27 Май, 12:57, by lvlad

Похожее изображение     У період оздоровчої кампанії власниками та персоналом дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вживаються заходи щодо створення умов для безпечного та змістовного відпочинку дітей. Комфортний відпочинок дитини, в певній мірі, буде залежати й від того, як вона буде підготовлена до поїздки у заклад оздоровлення/відпочинку.

Конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

27 Май, 12:31, by lvlad

viber image 2019-05-24 , 09.25.43З метою виховання  почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, любові до рідного краю, виявлення, розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей у квітні-травні 2019 року  відбувся заочний міський етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».