Archive Май 24th, 2019

Формуємо компетентності

24 Май, 10:50, by lvlad

viber image 2019-05-23 , 09.35.18На уроці правознавства відбулася зустріч учнів 9-а класу з начальником Лебединського районного сектору філії державної установи «Центр пробаціі » у Сумській області Глухом Анатолієм Миколаєвичем, який познайомив учнів із роботою кримінально-виконавчої інспекції

Володимир Ільченко: «Присутність»

24 Май, 10:46, by lvlad

m2855-600x400В Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва – нова цікава виставка. 17 травня місцевій громадськості свої роботи презентував молодий сумський художник Володимир Ільченко. Його виставка «Присутність» присвячена Міжнародному дню музеїв, що відзначається в Україні 18 травня. В експозиції виставки представлені 24 живописні роботи різних розмірів та форматів: від відносно, невеликих до масштабних. Вони естетичні, витончені, гармонійні, цілісні, легкі, життєві та наповнені яскравими фарбами.  Кольори,  переважно, світлі, сонячні і теплі. На них чітко промальовані контури та лінії. Всі роботи представлені в стилі стародавнього декоративного малярства. Створені вони протягом останніх кількох років. Об’єднує їх прагнення автора до гармонії з оточуючим світом, відтворення настрою та емоцій на полотні.

Лебединський азимут — 2019

24 Май, 09:12, by lvlad

18 травня відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Лебединський азимут». Ініціатор змагань – Лебединський осередок політичної партії «Національний корпус», підтримку в організації та проведенні спортивного орієнтування надала Лебединська міська рада. Перед стартом міський голова Олександр Бакликов побажав усім спортсменам наснаги, витримки, успіху під час змагань. Організатор – Сергій Демченко детально проінструктував присутніх стосовно правил проведення змагань. Учасники змагалися у різних вікових групах: батьки і діти, дівчата 10-13 років, 14-20 років, жінки 21-40, жінки 41-55, юнаки 10-13 років, 14-20 років, чоловіки 21-40, чоловіки 41-55. Перед стартом кожен учасник отримав карту, по якій повинен був зорієнтуватися. Варто зазначити, що максимально допустимий час для подолання дистанції – 1 година 40 хвилин. Окрім цього, на результат учасників змагань вплинула кількість знайдених та відмічених точок на карті.