Archive Май 23rd, 2019

Знати. Уміти. Допомогти

23 Май, 14:44, by lvlad

viber image 2019-05-20 , 15.12.3221 квітня з метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру в нашій школі пройшов день цивільного захисту.  День розпочався із загальношкільної лінійки, на якій учням був оголошений план проведення заходів. На  лінійці заступник директора школиНіна Бєлєскова пояснила учням, в чому полягає небезпека  надзвичайних ситуацій  та актуальність проведення дня цивільного захисту.      У відповідності до Плану проведення основних заходів Дня цивільного захисту організовано і злагоджено проведені наступні заходи: проведення годин спілкування за затвердженою тематикою з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та занять з медико-санітарної підготовки відповідно до навчальної програми;  організована робота виставки книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань з питань цивільного захисту, а саме: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Знай і вмій», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»; виставки зразків індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри, медичних засобів надання першої медичної допомоги; проведено огляд-конкурс виставки стінних листівок, фотогазет та іншої настінної агітації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та визначені переможці;  проведені вікторини за відповідною  тематикою. В кінці п’ятого  уроку пройшла евакуація учнів та робітників школи у звязку з надзвичайною ситуацією за сигналом «Увага! Пожежа!»