Archive Май 13th, 2019

Конкурс на заміщення вакантної посади

13 Май, 14:05, by lvlad

З 10 травня 2019 року оголошується конкурс  на заміщення вакантної посади вчителя історії Лебединської СШ І-ІІІ ступенів № 7. Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться  22 травня 2019 року 0 14.15 у приміщенні Лебединської СШ № 7.

«Комета» і «Похмуре місто»

13 Май, 08:30, by lvlad

Візит Івана Лозового на Лебединщину завершився змістовною та цікавою зустріччю ініціативною групою молоді «Комета». Учні школи на чолі зі своїм лідером Анастасією Шараповою звернулися до  Івана Івановича з проханням підтримати участь школярів у Всеукраїнському конкурсі «Відкривай Україну». Це конкурс проектів, де команди молоді мають зробити своє місто кращим. Тема обраної номінації — «Похмуре місто». Юні лебединці мають на меті розмалювати будь-яку стіну в місті Лебедині задля естетичного вигляду, аби місто не було похмурим. Звичайно, така справа потребує підтримки і моральної, і фінансової. Іван Лозовий охоче допоміг ініціативній групі. Бажаємо «Кометі» успіху у реалізації проекту та перемоги!