Archive Май 11th, 2019

Проведення ДПА в старшій школі у 2019 році (11 клас)

11 Май, 10:15, by lvlad

Державна підсумкова атестація (ДПА) в старшій школі (11 клас) в 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році».

Змагання міського етапу «Сокіл» («Джура»)

11 Май, 10:13, by lvlad

IMG_7254-400x300Нещодавно на базі міського центру позашкільної освіти були проведені змагання І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З динаміків линула патріотична музика, лунали козацькі пісні та марші. Зі словами привітання до учасників змагань звернулися заступник міського голови Олена Кірєєва та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Тетяна Гримайло. Вони побажали учасникам високої результативності у змаганнях. Від імені учасників АТО привітав  юних «соколів» Олег Верхов. У змаганнях міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у звитяжному герці зустрілися юні джури – учасники козацьких роїв загальноосвітніх шкіл міста. Достойно виступив козацький рій школи «Молода Січ». Кращий рівень стройової підготовки продемонстрували учні у конкурсі строю «Впоряд», у стрільбі з пневматичної гвинтівки теж стали переможцями. Перевіркою фізичної сили та витривалості учасників змагань став конкурс «Перетягування линви». Змагання було дуже напруженим, хлопці змагалися на межі своїх можливостей, віддавали для перемоги своєї команди у змаганні майже всі свої сили, демонстрували мужність та витривалість. Військовослужбовці Лебединського міського об’єднаного військового комісаріату провели з учасниками змагань вишкіл з вогневої підготовки: розбирання та складання автомата Калашникова. А ще рої продемонстрували навички з туристської підготовки.