Archive Май 10th, 2019

Свято для обдарованих учнів

10 Май, 15:30, by lvlad

P90510-145343  Цього травневого дня привітна актова зала школи зібрала учнів, учителів для відзначення найталановитіших школярів міста. Після привітальних слів Олександра Бакликова, міського голови, Тетяни Гримайло, в.о. начальника відділу освіти, Івана Лозового, голови благодійного фонду, зорепадом посипалися подарунки від гостя та грамоти Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, у захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Серед відзначених учні та вчителі школи: Соловей Альбіна (11 клас), Коровніченко Анна (10 клас), Сіробаба Захар (9 клас), Деменко В.Г. (учитель української мови та літератури), Судніцина Л.М. (учитель біології), Івахнова О.М.(учитель трудового навчання), Харченко І.А. (учитель англійської мови). Запальними танцями і веселими піснями вітали усіх присутніх вихованці центру позашкільної освіти.

Відеоконференція на тему “Мої головні життєві цінності»

10 Май, 12:48, by lvlad

viber image 2019-05-05 , 18.38.50    Учні 5-7 класів школи стали учасниками відеоконференції на тему “Мої головні життєві цінності». Школярі з м.Охтирки, м. Конотоп та м. Долішній Шепіт спілкувались на теми, які важливі для кожної людини. Форум був відкритий для висловлювання та обговорення таких питань:
Що таке життєві цінності? Які вони?
Які цінності були закладені у моєму дитинстві батьками, чи збереглися вони?                                    Чи змінилися мої цінності з часом та яким чином?                                                                                         Що, на мою думку, є первинними життєвими цінностями в сучасної молоді?                                       У що вірить сучасна молодь? Чим цінності дорослих відрізняються від цінностей підлітків?                                                                   Чи може віра змінити моє життя? Віра у що? Як?

Тиждень безпеки дорожнього руху

10 Май, 12:17, by lvlad

У рамках тижня безпеки дорожнього руху учні  у школі проведено ряд заходів:

10 клас -перегляд відео про використання світловідбивачів, конкурс знавців правил дорожнього руху під девізом » Правила безпеки знай і завжди їх пам’ятай!»

3-б клас — гра » Мій друг — безпечний рух»

Світлофор Моргайко у гостях у малюків

10 Май, 11:58, by lvlad

У рамках тижня безпеки дорожнього руху учні 9-А класу завітали з агітбригадою «Світлофор Моргайко» до підшефного 1-А.  Учасники виступу розповіли про світлофор, дорожні знаки і правила поведінки на дорозі. Пограли з першокласниками у гру ,,Відгадай дорожній знак». Діти були активними учасниками гри, за що отримали подарунки.
Сподіваємося, що діти запам’ятають правила і будуть їх дотримуватися. З такою ж місією дев′ятикласники були і в 2-А.