Archive Апрель 19th, 2019

Ми «За чисте довкілля»!

19 Апрель, 21:57, by lvlad

33    Відповідно до розпорядження міського голови № 67-ОД від 29.03.2019 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території міста» у місті триває велике весняне прибирання території. До робіт із благоустрою території міста долучилися і учні школи. які прибравши територію свого закладу,  провели належну роботу з прибирання території скверу біля пам’ятника  жертвам голодомору 1932—1933 р.р.

Науково-технічна учнівська конференція

19 Апрель, 21:50, by lvlad

17 квітня у Сумському державному університеті з метою залучення учнівської молоді до дослідницько-експериментальної та науково-технічної роботи, відбулася 39-та науково-технічна учнівська конференція Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) Сумського державного університету «Сучасні технології у промисловому виробництві».