Archive Апрель 18th, 2019

Форум батьківсько-педагогічної громадськості “Майбутнє дітей залежить від кожного з нас”

18 Апрель, 22:49, by lvlad

22222На базі школи відбувся Форум батьківсько-педагогічної громадськості «Майбутнє дітей залежить від кожного із нас». Захід зібрав представників міського відділу освіти, керівників усіх навчальних закладів міста, класних керівників 7-11 класів, голів шкільних батьківських комітетів, класних батьківських комітетів, психологів, соціальних педагогів, батьків. Під час форуму його учасники обговорили проблему згубного впливу шкідливих звичок на здоров’я підлітків міста, а також розробили план дій із вдосконалення роботи батьківської громадськості з профілактики поширення шкідливих звичок серед неповнолітніх.

Серед кращих в області

18 Апрель, 22:45, by lvlad

11   118.04.2019  у  Сумському  Дердавному  педагогічному  університеті  відбулася    VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Історико-філософські  дослідження молодих учених». У конференції взяли участь учениці 10 класу школи Краснонос Анастасія та Коровніченко Анна разом з керівником Озерною З.С., учителем української мови та літератури. Дівчата до того ж  нагороджені за перемогу в обласному конкурсі творчих робіт (есе).

У Раді зареєстрували законопроект про захист вчителів

18 Апрель, 22:44, by lvlad

У Верховній Раді зареєстрований проект закону, метою якого є посилення законодавчого захисту педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників від погроз, образ, переслідування та фізичного насильства.

Документ ініційований 26 парламентарями, які представляють різні фракції та депутатські групи.