Archive Апрель 17th, 2019

Майстерність класного керівника у формуванні дружнього учнівського колективу

17 Апрель, 10:48, by lvlad

viber imageєєєєєєєЗгідно плану роботи школи 15 квітня було проведено чергове засідання методичного об’єднання класних керівників на тему «Майстерність класного керівника у формуванні дружнього учнівського колективу». Шляхом колективної роботи вчителі з’ясовували, яким має бути класний керівник у сучасній школі, визначали елементи його педагогічної майстерності. Цікаво і змістовно головою методичного об’єднання, Лойченко І.А., проведено тренінг з педагогами, метою якого було удосконалити методику проведення виховних годин, впровадження в практику таких технологій виховання, які б дали позитивні результати. Адже для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від нього залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Вміння згуртувати навколо себе дітей — великий дар і велика робота. Вміння захопити, повести, відкрити світ- неоціненний скарб справжнього педагога.