Archive Апрель 15th, 2019

Фестиваль юних пожежних

15 Апрель, 19:23, by lvlad

20190412_104324 Навесні щорічно проводиться фестиваль юних пожежних з метою масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності та з метою набуття підростаючим поколінням навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя дітей в умовах загроз і виникнення надзвичайних ситуацій. Команди-учасники змагань розповідають, що вогонь спокон віків був другом і ворогом водночас, а тому закликають бути обережними з вогнем, нагадують правила поводження з електричними приладами, вміння вчасно і правильно загасити пожежу, популяризують службу пожежних. Наша команда у складі 6 чоловік: Коцупала Івана, Покутнього Дмитра, Трофименка Євгена, Карпової Дар’ї, Малишевої Тетяни, Гордієнко Крістіни посіла ІІ місце у міськрайонному конкурсі агітаційних бригад під девізом: «Кращий пожежний – це ти обережний».

Міський фестиваль «Майстри гумору»

15 Апрель, 19:07, by lvlad

P90410-164230       Щорічно у квітні проходить міський фестиваль «Майстри гумору». Це мистецько-громадський захід, покликаний виявити нових виконавців і аматорів. Гуморина  проводиться з метою сприяння розвитку творчості учнівської молоді, удосконалення  виконавської майстерності, пропаганди та популяризації кращих зразків вітчизняного гумору та сатири, задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації.