Archive Апрель 2019

До річниці трагедії

26 Апрель, 12:31, by lvlad

25.04.2019 учні 7-А класу Лебединської спеціалізованої школи №7 вшанували пам`ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС. Врятований світ — найкращий пам`ятник усім загиблим. Пам’ятаємо про них і робімо так, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.

Пам’ять і шана

26 Апрель, 12:28, by lvlad

viber image 2019-04-26 , 09.40.30    26 квітня кожного року, коли починає усе квітнути і хочеться жити, українці згадують сумний квітень 1986 року. У цей день ми віддаємо шану ліквідаторам наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС. Мітинг-реквієм в пам’ять про загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС  зібрав усіх небайдужих біля пам’ятного знака. У заході, приуроченому до чергової річниці ліквідації аварії на ЧАЕС, взяли участь ветерани-чорнобильці, представники влади, жителі міста, учні школи.

Обласний семінар: «Використання хмарних технологій на уроках української мови та літератури».

26 Апрель, 12:06, by lvlad

58373713_2446926012007320_492111309756694528_n   Перспективним напрямом удосконалення системи освіти є впровадження в освітній процес нової інформаційної технології, яка дістала назву хмарні обчислення (Cloud computing). Проблема доцільного й педагогічно виваженого використання хмарних технологій у закладах загальної середньої освіти набула всеукраїнського масштабу завдяки впровадженню національного проекту «Відкритий світ», кінцевою метою якого стало «подолання освітньої нерівності і забезпечення найвищого стандарту освіти у кожному куточку України» за рахунок створення єдиного навчально-інформаційного онлайн простору для вчителів, учнів та їх батьків.

Загальношкільні батьківські збори

25 Апрель, 08:27, by lvlad

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.   22 квітня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких цього разу розглянуто важливі питання збереження життя і здоров′я дітей, організаційні питання. Голова батьківського комітету школи оголосила порядок денний:

28 квітня — Всесвітній день з охорони праці. Он-лайн опитування

24 Апрель, 10:14, by lvlad

Картинки по запросу 28 квітня день охорони праці2015-22-639

Нова українська школа через призму якості початкової освіти

24 Апрель, 09:53, by lvlad

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   Моніторинг якості освіти надає нові можливості для пролонгованої педагогіки: освітяни чітко знають над чим працювати для покращення майбутніх освітніх результатів. Тематиці використання результатів моніторингового дослідження читацької та математичної компетентностей для підвищення якості початкової освіти був присвячений «круглий стіл» у комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, що відбувся 23 квітня 2019 року. Захід об’єднав представників Українського центру оцінювання якості освіти, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, методичних кабінетів органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти, педагогічних закладів вищої освіти. Школу представляли під час заходу Ніна Бєлєскова, заступник директора з навчально-виховної роботи та Алла Бендюг, учитель першого класу.

Обласна школа майбутнього вчителя -методиста «Власна методична розробка: специфіка та особливості побудови»

24 Апрель, 09:42, by lvlad

golovna_result       Згідно з пунктом 5.2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників встановлено, що педагогічні звання «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «керівник гуртка-методист» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені закладами післядипломної освіти. Питанням специфіки та особливостям побудови власної методичної розробки було присвячено засідання обласної школи майбутнього «учителя методиста» («викладача-методиста», «вихователя-методиста», «керівника-гуртка-методиста», «практичного психолога-методиста»), яке відбулося 23 квітня 2019 року, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Інформація Харківського РЦОЯО щодо підсумків реєстрації на ЗНО-2019 у Полтавській, Сумській та Харківській областях

22 Апрель, 11:26, by lvlad

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року відбувалася відповідно до вимог Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25, зареєстровано в Міністерстві юстиції України за №118/29986 від 27.01.2017) з 05.02 до 25.03.2019 року.

Ми «За чисте довкілля»!

19 Апрель, 21:57, by lvlad

33    Відповідно до розпорядження міського голови № 67-ОД від 29.03.2019 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території міста» у місті триває велике весняне прибирання території. До робіт із благоустрою території міста долучилися і учні школи. які прибравши територію свого закладу,  провели належну роботу з прибирання території скверу біля пам’ятника  жертвам голодомору 1932—1933 р.р.

Науково-технічна учнівська конференція

19 Апрель, 21:50, by lvlad

17 квітня у Сумському державному університеті з метою залучення учнівської молоді до дослідницько-експериментальної та науково-технічної роботи, відбулася 39-та науково-технічна учнівська конференція Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) Сумського державного університету «Сучасні технології у промисловому виробництві».