Archive Март 21st, 2019

СТАРТУВАЛО ПРОБНЕ ЗНО – 2019

21 Март, 08:08, by lvlad

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 5086  учасників Сумської області. Пробне ЗНО буде проводитися у таких містах області: Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка.

Перемога у «Співучій веселці»

21 Март, 07:41, by lvlad

У краviber image 2019-03-21 , 07.39.14щих традиціях української та сучасної пісні,  з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної  пісні відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси. Співуча веселка», номінація «художнє виконавство», учасниками якого стали  учні школи Степанова Олеся, Влізькова Поліна, Васьковець Анастасія, Гордієнко Крістіна(художній керівник  учитель музики Оксана Бубон).  Дівчата виявили високий рівень виконавської майстерності, виступи конкурсанток достойно оцінило компетентне журі. За підсумками конкурсу Поліна і Олеся отримали почесне ІІ місце у своїй віковій категорії та диплом учасника отримали Васьковець Настя та Гордієнко Крістіна, а отже юні зірки Лебединщини засяяли різнобарвними кольорами «Співучої веселки». Нових злетів та перемог бажаємо нашим вихованцям!