Archive Март 19th, 2019

ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

19 Март, 12:08, by lvlad

54433068_418368222067420_7138724993050869760_n  Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено науково-практичну конференцію «Перший крок у науку». У конференції взяли участь понад 150 учасників, закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми та Сумського району, м. Ромни, м. Охтирка, м. Лебедин, м. Тростянець, м. Путивль, м. Глухів, школярі Липоводолинського, Недригайлівського, Великописарівського, Лебединського, Краснопільського районів. Юні дослідники захищали свої науково-дослідницькі, експериментальні та пошуково-дослідницькі роботи у відділеннях наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства, математики, інформатики, фізики, технічних та комп’ютерних наук, хімії та біології, екології та аграрних наук, мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики.

19 Март, 09:39, by lvlad

viber image 2019-03-18 , 14.30.18 17 березня 2019 року відбувся навчально-методичний семінар «Виклики Нової української школи: стандарт, освітній процес, оцінювання. Біологічні студії». У складі делегації вчителів міста у цьому заході взяла участь Вязова Т. В. Перед глядацькою залою виступили заступник начальника відділу змісту середньої освіти, мовної політики таосвіти національних меншин Міністерства освіти і науки України С.С.Фіцайло та директор з науково-методичної роботи творчого об’єднання «Соняшник», кандидат біологічних наук, заслужений учитель України Шаламов Р.В. Вони розповіли учасникам семінару про методику викладання предмета відповідно до Стандарту природничої освіти Нової української школи. Запропонувати педагогічним працівникам закладів освіти розміщувати на сайтах ігор Творчого об’єднання «Соняшник» власні авторські розробки, матеріали уроків, статті, виховні заходи. Для опрацювання  учасники отримали буклети «Сучасні досягнення в новітньому підручнику». Участь у семінарі підтверджено сертифікатом учасника.

19 Март, 09:06, by lvlad

IMG_20190314_133558-400x300Сьогодні STEM-освіта  –  свого роду тренд, на який покладаюся великі надії.  Це початок нової епохи та відмова від застарілої предметної системи на користь інтегрованого навчання. STEM – науковий та освітній  підхід, який поєднує в собі  галузі, здійснюючи ухил на практичному використанні теоретичних знань з точних наук. Саме такий підхід на 100% відповідає компетентнісній концепції Нової української школи.