Archive Март 15th, 2019

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!

15 Март, 22:16, by lvlad

Ð¡Ð²Ñ–тлина від Людмили Утки. у Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів 7 відбулося театралізоване свято ,,Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!». На малій сцені школи були поставлені уривки із вистав про життя поета і уривок із п’єси Т.Г. Шевченка «Назар Стодоля». Діти були щирими і чесними перед глядачами, вшановуючи пам’ять геніального письменника і унікального пророка свого часу.
Шановні батьки, дякуємо вам за таких талановитих дітей!

“Я – нащадок патріотів України”

15 Март, 22:15, by lvlad

Світлина від Людмили Утки.  Вперше у нашому місті відбувся обласний фестиваль проектів “Я – нащадок патріотів України”, організований Благодійним фондом імені Івана Григоровича Лозового. Захід проходив у стінах Лебединського медичного училищі ім. професора М.І.Сітенка. Голова фонду Іван Лозовий під час вступного слова привітав учасників фестивалю та побажав їм успіхів.

Методичний порадник з географії

15 Март, 21:54, by lvlad

Відповідно до плану роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 12.03.2019 на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської міської ради відбувся методичний порадник «Підготовка учнів до ЗНО: технологія складання практичних завдань з географії».