Archive Март 12th, 2019

Шануємо Кобзаря

12 Март, 08:56, by lvlad

viber image 2019-03-12 , 08.49.55     11 березня 2019 року у Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. 7 стартував тиждень української мови та літератури, присвячений творчості великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Це справжнє щастя для нашої нації мати такого поета, як Т.Г. Шевченко. Він був всесвітнім генієм, світочем людства, пророком, вісником народної мови.

Нові здобутки членів євроклубу “Сузір’я дружби”

12 Март, 08:51, by lvlad

viber image 2019-03-07 , 12.17.31   02 — 04 березня представники шкільного євроклубу “Сузір’я дружби” Трофименко Є. та Утка В. взяли участь у тренінгу з волонтерства для євроклубів «Gathering – Event». Разом з координатором євроклубу Яненко І.М. учні пройшли квест на знання міста Суми та його історії, брали інтерв’ю у жителів міста про волонтерську роботу та визначні місця обласного центру. Команда нашої школи стала переможцем у вікторині «Що ти знаєш про волонтерство?» та отримала цінні призи.

Спілкуймося англійською

12 Март, 08:44, by lvlad

Тиждень англійської мови — завжди цікава подія у школі. Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу.

Клуб молодого вчителя запросив на гостину

12 Март, 08:31, by lvlad

На базі ЗОШ №1 відбулося засідання Клубу молодого учителя на тему «Урок — сучасний, цікавий, діяльнісний». На засідання були запрошені молоді вчителі школи Вязова Т.В., Алхімова О.О., Шевченко М.С.  Протягом дня молоді педагоги мали змогу ознайомитися з досвідом роботи кращих вчителів,  відвідавши показові уроки, проведені вчителями вищої категорії.

Особистісно-професійна компетентність педагога: PERSONAL AND PROFESSIONAL TEACHER’S COMPETENCE

12 Март, 08:14, by lvlad

Відповідно до плану роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та з метою обговорення актуальних питань формування та розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних закладів освіти, 20 лютого 2019 року було проведено ІІІ Всеукраїнську науково-методичну практичну конференцію «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» (завантажити презентацію).