Archive Март 11th, 2019

Помаранчевий м’яч у грі

11 Март, 21:21, by lvlad

28 лютого та 1 березня спортивна зала  школи  знову приймала юних спортсменів. У змаганнях в залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів серед дівчат зустрілися команди баскетболісток шкіл міста. Переможцем змагань стала команда господарів змагань – учнів СШ №7.   Переможці змагань відзначені грамотами відділу освіти міськвиконкому.

Молодь обирає здоров’я

11 Март, 21:18, by lvlad

53705904_327897447838814_3632722861245857792_n Одне з важливих завдань сучасної школи – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Справедливими є слова: «Гроші втратив – нічого не  втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив». Чи інше: «здоров’я – це ще не все, а все інше без нього – ніщо». Головною метою щорічних зльотів агітбригад оздоровчого напрямку в Лебединській спеціалізованій школі №7 є пропаганда здорового способу життя, надання розуміння важливості здоров’я для людини і нації в цілому ,формування національної свідомості учнів та їх оздоровчої культури,формування вміння цінити життя, здоров’я в усіх його аспектах, розповсюдження елементарних знань з гігієни, попередження важких захворювань, розвиток творчих здібностей, згуртовування учнів, створення умов для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювання впевненості у собі та ініціативність. Агітбригада «Позитив» посіла ІІІ місце у конкурсі літературно-музично- спортивних міні-композицій міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та І місце у конкурсі плакатів —  Коровніченко Анна,  10 клас. Привітаємо учасників!

Вибір та замовлення підручників для 2-го класу 2019-2020 н.р.

11 Март, 21:07, by lvlad

Підручники Підручники 1   Протокол підручникиПротокл підручники 1Протокл підручники 2