Archive Февраль 22nd, 2019

Співуча школа у «Співучій веселці»

22 Февраль, 13:42, by lvlad

viber image 2019-02-22 , 13.46.00  На виконання наказу міського відділу освіти  Центром позашкільної освіти 21 лютого 2019 року проведений міський конкурс вокалістів «Співуча веселка», з метою виявлення та підтримки  талановитих дітей та учнівської молоді, широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні, пропаганди активних форм дозвілля.

Кращий пожежний – це ти обережний

22 Февраль, 13:33, by lvlad

viber image 2019-02-21 , 15.44.26    Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику«Кращий пожежний – це ти  обережний»проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого поколіннягромадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності. Завдання конкурсу — залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.