Archive Февраль 6th, 2019

Конкурс читців «Живе слово»

06 Февраль, 19:26, by lvlad

viber image  31 січня на базі Лебединського центру позашкільної освіти відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої тв юнацької творчості «Чисті роси». Компетентна експертна група, оцінивши художній рівень виконавської майстерності, рівень сценічної культури, артистизм конкурсантів, визначила переможців фестивалю.  У номінації «Власний гумор» перемогу здобула учениця 9 -Б класу Ярошенко Карина (вчитель Діденко Л.О.), посівши ІІ місце. У номінації «Гумор і сатира» — Цебро Анастасія та Опара Каріна, вибороли також ІІ місце. Дівчатка, вітаємо! Так тримати!

Тиждень математики та інформатики

06 Февраль, 08:28, by lvlad

тиждень фото      У школі пройшов тиждень математики та інформатики. Протягом тижня відбулися різноманітні заходи, вікторини, конкурси з математики та інформатики, які були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики.