Archive Февраль 2019

Змагалися юні волейболісти

26 Февраль, 11:04, by lvlad

IMG_7040 (1)     Багатими на спортивні змагання серед школярів були січень та лютий. 22 та 24 січня відбулися змагання Шкільної волейбольної ліги України. Змагання проходили за олімпійською системою у двох вікових категоріях: старшій (2002 рік народження та молодші) та середній (2005 рік народження та молодші). 22 січня пройшли змагання серед юнаків, 24 – серед дівчат. Серед спортсменів старшої вікової групи брали участь 10 команд (5 команд хлопців та 5 команд дівчат). У середній віковій групі – відповідно по 6 команд.

Співуча школа у «Співучій веселці»

22 Февраль, 13:42, by lvlad

viber image 2019-02-22 , 13.46.00  На виконання наказу міського відділу освіти  Центром позашкільної освіти 21 лютого 2019 року проведений міський конкурс вокалістів «Співуча веселка», з метою виявлення та підтримки  талановитих дітей та учнівської молоді, широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні, пропаганди активних форм дозвілля.

Кращий пожежний – це ти обережний

22 Февраль, 13:33, by lvlad

viber image 2019-02-21 , 15.44.26    Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику«Кращий пожежний – це ти  обережний»проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого поколіннягромадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності. Завдання конкурсу — залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Бережімо наш скарб — рідну мову!

21 Февраль, 16:12, by lvlad

IMG_20190218_103309 Бережімо наш скарб — рідну мову! Під таким гаслом 18-21  лютого в школі проведено заходи  до  Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом тижня проводилися тематичні уроки, години спілкування, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК З ФІЗИКИ

20 Февраль, 19:50, by lvlad

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 19 лютого 2019 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році».

Експертиза підручників

18 Февраль, 13:55, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.  На сайті Інституту модернізації змісту освіти опубліковані експертні висновки на проекти підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу. Цьому передувала віповідальна робота фахових експертів . Ще починаючи з 21 січня 2019 р. вони пройшли відповідне навчання і приступили до роботи з оцінки якості конкурсних матеріалів, зокрема, їх відповідності науково-методичним, психолого-педагогічним, дизайнерським та антидискримінаційним вимогам. В ході роботи відбулася зустріч із заступником міністра освіти та науки Вадимом Карандієм та розробником програм НУШ-2 Романом Шияном.

Відзначили найкращих

18 Февраль, 13:49, by lvlad

Світлина від Олени Тараспольської.   Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об’єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНОГО ДІАЛОГУ РІЗНИХ ПОКОЛІНЬ – УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

18 Февраль, 13:38, by lvlad

Зустріч з Міністром

18 Февраль, 08:23, by lvlad

Світлина від Alla Bendyug.    У Верхньосироватській школі Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ зустрілася із тренерами Нової української школи

День безпечного Інтернету

07 Февраль, 16:30, by lvlad

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.