Archive Декабрь 16th, 2018

Семінар-тренінг з курсу «Культура добросусідства»

16 Декабрь, 22:44, by lvlad

З 5 по 12 грудня вчителі нашої школи Лойченко І.А. та Бендюг А.І. брали участь у семінарі-тренінгу з курсу «Культури добросусідства» з метою розвитку громадянської освіти, соціальної компетентності, розвитку навичок успішної міжкультурної комунікації, зниження конфліктного потенціалу в суспільстві, діалогу та толерантності серед дітей та дорослих, міжрегіонального співробітництва.

Підтримуємо наших!

16 Декабрь, 01:40, by lvlad

Розпочалося онлайн голосування за переможця конкурсу соціальної реклами «Я люблю своє місто». Конкурс проводиться з метою виховання молоді міста через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності: моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії. Онлайн голосування триватиме до 20 грудня включно.

Всеукраїнський фестиваль “Барви життя”

16 Декабрь, 01:28, by lvlad

Визначено переможців міського конкурсу «Емблема мого міста»

16 Декабрь, 01:21, by lvlad