Archive Декабрь 7th, 2018

Зустріч Євроклубів

07 Декабрь, 14:48, by lvlad

IMG_20181126_163045    26 листопада відбулась перша зустріч євроклубів-партнерів «Eurostar»(Сумська СШ №29) та  «Сузір’я дружби» (Лебединська СШ №7). У рамках роботи над проектом «Скажи шкідливим звичкам —  ні» учні стали учасниками тренінгу проти паління. Діти дізнались про шкідливий вплив паління на здоров’я людини та обговорили шляхи подальшої співпраці у проекті. Наступна зустріч євроклубів відбудеться у Лебедині.

Національна Дитяча «гаряча лінія»

07 Декабрь, 14:35, by lvlad

апНаціональна Дитяча «гаряча лінія» — для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону. Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

День людей з обмеженими фізичними можливостями

07 Декабрь, 14:27, by lvlad

edh    Порушили проблеми милосердя, доброти, чуйності співпереживання учні, вчителі та запрошені гості із «Спортивного клубу інвалідів «Фенікс» на спільному заході «Доброта і милосердя у твоєму житті».

5 грудня – Міжнародний день волонтера

07 Декабрь, 14:20, by lvlad

IMG-6143590ad7c2085c417bedcb0e916341-V    Сьогодні послуги волонтерів потрібні для розв’язання проблем у сферах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та виховання, охорони довкілля, спорту та туризму, культури та молодіжного руху, правозахисної діяльності.

Коло спілкування

07 Декабрь, 14:17, by lvlad

Реальністю сьогодні стало пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між школою та сім’єю, поширення зразків асоціальної поведінки.

Серед підлітків значного поширення набули різноманітні конфлікти. Однією з форм конфліктної взаємодії є булінг. Це явище характеризується гостротою і тривалістю негативних наслідків для всіх його учасників. Так, булінг в шкільному середовищі негативно впливає на розвиток особистості підлітка. Поширення даного явища серед підлітків викликає потребу у пошуку ефективних форм та методів соціально-педагогічної профілактики.

«Дерево надії»

07 Декабрь, 14:11, by lvlad

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ. Хвороба СНІД викликається ВІЛ — вірусом імунодефіциту людини. Інфікованих людей називають ВІЛ-позитивні. Проте лише кінцева стадія хвороби називається СНІД — Синдром набутого імунодефіциту людини.