Archive Декабрь 4th, 2018

Запобігання булінгу в учнівських колективах

04 Декабрь, 21:36, by lvlad

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань: 10 % – регулярно (раз на тиждень і частіше); 55 % – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26 % – батьків вважають своїх дітей жертвами булінгу.

Міська спартакіада з волейболу серед дівчат

04 Декабрь, 21:18, by lvlad

28-29 листопада відбулися планові змагання міської спартакіади з волейболу серед дівчат, участь у яких взяли студенти Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка, Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка та учні загальноосвітніх шкіл міста.

Акція «Дерево життя»

04 Декабрь, 21:16, by lvlad

viber image    Книга історії людства вміщує десятки чорних сторінок,на яких вигорілими буквами писані не лише війни. Світ вступив в еру СНІДу. Людство живе у страху перед цією недугою. Цифри про чисельність заражених і хворих усе зростають і стають застарілими вже на момент публікації. Ба навіть письменники-фантасти не змогли передбачити, що наприкінці другого тисячоліття нашої ери виникне така загроза для людства. Що в глибини людського організму проникне не випромінювання атомного реактора чи космосу, не новий пестицид, а представник мікросвіту — вірус-убивця, який неминуче приведе зараженого ним до загибелі.
Щороку 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Учні 7-А класу з метою привернення уваги до  проблеми сучасного людства приєдналися до акції «Дерево життя» на підтримку інфікованих та хворих на СНІД людей.