Archive Ноябрь 30th, 2018

Обласний семінар

30 Ноябрь, 12:25, by lvlad

image      27 листопада  на базі професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка відбувся обласний науково-методичний семінар «Технологічна освіта в контексті концептуальних засад нової української школи». У роботі семінару взяла участь учитель трудового навчання і технологій Івахнова Оксана Михайлівна.

МОН: школа має знати про причини відсутності дитини

30 Ноябрь, 11:59, by lvlad

МОН: школа має знати про причини відсутності дитини     Батьки зобов’язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».

Цікаві зустрічі

30 Ноябрь, 07:39, by lvlad

viber image11129 листопада учні 9-А класу разом із класним керівником у рамках правового тижня зустрілися із представниками Лебедиського районного суду. Зустріч відбулася у стінах приміщення суду у залі засідань. Учням запропонували послухати інформацію про булінг, його види та методи боротьби з цим явищем.
Перед дітьми виступила заступник керівного апарату суду Сугак Наталія Олексіївна. На запитання учнів відповідав голова Лебедиського районного суду Чхайло Олександр Володимирович. А з роботою Лебедиського бюро правової допомоги познайомив школярів Іванов Сергій Олексійович.
Наталія Олексіївна розповіла про структуру приміщення та процедуру проведення судового засідання.
Діти зрозуміли, що моральне здоров’я суспільства починається з них і вже сьогодні. Не бути байдужими до людей і їх життя — запорука міцних стосунків. А якщо раптом щось станеться, то тобі допоможе Бюро правової допомоги- порадник і провідник у правових питаннях.