Archive Ноябрь 28th, 2018

Інтелектуал 2018. Номінація «Природничі науки»

28 Ноябрь, 09:13, by lvlad

Традиційною формою позакласної роботи в нашій школі є проведення шкільних інтелектуальних ігор. У рамках декади природничих наук творчою групою вчителів природничо-математичного циклу (Алхімовою О. О., Вязовою Т. В., Казанцевим С. М., Судніциною Л. М.) був підготовлений та проведений конкурс «Інтелектуал 2018. Номінація «Природничі науки»» серед учнів 7-8 класів. 7 класи представили такі учні: Андрухів Іван, Ковтуненко Станіслав, Батютенко Юрій, Коханов Руслан, 8 класи – Одинець Вероніка, Голуб Дмитро та Тарасенко Богдан.

Новини із класів

28 Ноябрь, 08:57, by lvlad

))       Учні 9-А класу школи Єгупова Юлія та Шарапова Анатасія є членами клубу «Юні журналісти» при редакції газети «Життя Лебединщини». На сторінках газети є багато рубрик. І серед них одна — молодіжна. Це «Паросток». Школярам цікаво розповідати про себе, дізнаватися про своїх ровесників, моніторити думку жителів міста з різних болючих і не дуже питань, брати інтерв’ю, заохочувати читачів до спілкування.