Archive Ноябрь 1st, 2018

NEWсемінар

01 Ноябрь, 10:43, by lvlad

P81030-115453 30 жовтня  у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся NEWсемінар «Особливості створення освітньо-розвивального середовища закладу освіти в умовах упровадження концепції Нової української школи» за результатами щорічної науково-освітньої виставки «Педагогіка партнерства-шлях до конструктивної взаємодії суб′єктів освітнього процесу».У семінарі взяли участь Безкоровайна О.В., заступник директора школи, вчителі закладу.  У номінації «Розвиток усвідомленого та відповідального батьківства» презентували досвід роботи  Бендюг Алла Іванівна, класовод 1-А класу, та Лойченко Інна Анатоліївна, класний керівник 8-А класу. Роботи педагогів відзначені Дипломами переможців ІІ та ІІІ ступенів.