Archive Октябрь 26th, 2018

Пам’ятка учням на осінні канікули

26 Октябрь, 09:44, by lvlad
Не спричиняй горя та неприємностей рідним і близьким, не засмучуй вчителів!
Ідучи на канікули, ПАМ’ЯТАЙ:
- Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.
- Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.
-Про дотримання правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами (телевізором, праскою, холодильником) та газом.
- Про правила поведінки у місцях громадського перебування (під час екскурсій, культпоходів, зустрічей тощо).
- Про правила поведінки біля ліній електромереж, залізничного полотна, поблизу водоймищ, на воді та льоду, поряд із будівельними майданчиками, відкритими люками, біля відкритих вікон, на балконі, сходах тощо.
- Про правила користування гострими, колючими предметами, ліками, протипожежним, сільськогосподарським, будівельним та іншим інвентарем.
- Про необхідність мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці, відвідування туалету.
Категорично забороняється:
- чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;
- грати на проїжджій частині вулиці або поблизу неї;
- відходити далеко від будинку, в якому мешкаєш;
- обігрівати приміщення газом;
- розпалювати вогнище;
- лазити по деревах і дахах;
- грати із чужими тваринами;
- збирати незнайомі види грибів і ягід;
- самостійно виїжджати за місто, в ліс без супроводу дорослих (вчителів або батьків);
- вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей;
- перебувати на вулиці пізніше, ніж о 21.00.
ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!
Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!
ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!

Тиждень предмету «Основи захисту Вітчизни»

26 Октябрь, 07:50, by lvlad

P81012-143148             Здавна ведеться, що чоловіки вважають за почесний обов’язок готовність стати на захист рідної Батьківщини.  Особливо, коли йдеться про нас, українців, нащадків вільних козаків, онуків тих, хто здобув перемогу у Другій Світовій війні. Школа закладає у свідомість молодого покоління бажання розвиватися фізично та інтелектуально не лише для професійного та соціального самовизначення, але й для того, щоб служити Україні,  бути на захисті її суверенності. Саме з цією метою у закладі був  проведений тиждень предмету » Основи захисту Вітчизни», приурочений до  Дня  захисника́ України та Дня Українського козацтва. Заходи у рамках предметного тижня покликані формувати в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховувати громадянські якості та патріотизм, здатність стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.