Archive Октябрь 18th, 2018

18 жовтня стартував літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

18 Октябрь, 15:40, by lvlad

P81018-101754 Цього дня у  школі відбулося урочисте відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення вищезазначеного конкурсу  має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс спрямований на підвищення рівня знань учнів з української мови і літератури.

Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 8 січня

18 Октябрь, 15:21, by lvlad

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це йдеться у роз’ясненні Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного тестування у 2019 році.

Створення нового освітнього середовища для учнів перших класів: фоторепортаж

18 Октябрь, 15:18, by lvlad

н   нн   ннн нннн   ннннн   нннннн viber imageе   viber imageее г   гг ггг еее