Archive Октябрь 17th, 2018

Творімо добро — творімо життя

17 Октябрь, 16:00, by lvlad

P81002-135511 Учнівське самоврядування,  враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин, відгукнулося на пропозицію благодійної організації «БФ «Щаслива лапа»  долучитись до проведення Всеукраїнського «уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), що відбувся 1-4 жовтня 2018 року. Захід приурочений Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). Етичне ставлення дитини до тварини має почати формуватися в сім’ї з перших років життя дитини. І тут головним є приклад батьків та інших дорослих, що оточують особистість. Гуманне ставлення до тварин продовжує формуватися в дитини і в школі.  У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин у нашій школі  проведено  «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Такий урок викликав неабиякий інтерес та активність школярів, адже кожен з них має свого домашнього улюбленця і охоче поділився особливостями догляду за ним.