Archive Октябрь 16th, 2018

Реалізація завдань НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – в дії

16 Октябрь, 15:55, by lvlad

20181010_113136_result     У 2018/2019 навчальному році реформа НУШ стартувала в усіх школах. Хоч зараз і здається, що зміни відбуваються у швидкому темпі – цьому передувала наполеглива праця багатьох освітян, у тому числі і праця тренерів – педагогів області. Нова українська школа означає, що вже цього року українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту. Освітяни області впевнені, що процес змін є невідворотним. Тож, продовжуючи систему підготовки педагогів до роботи в НУШ, 10 жовтня 2018 року на базі КЗ Сумський ОІППО відбувся інструктивно – методичний семінар для тренерів-педагогів області, серед яких і вчитель школи — Бендюг Алла Іванівна.  Відповідно до графіку, затвердженому Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації вони здійснюватимуть підготовку вчителів, які у 2019-2020 н.р. будуть навчати учнів перших класів.