Archive Октябрь 12th, 2018

ЗНО-2019. На що звернути увагу учасникам тестування

12 Октябрь, 08:41, by lvlad

ЗНО-2019. На що звернути увагу учасникам тестування        Роз’яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо деяких особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

ЗНО з математики стане обов’язковим

12 Октябрь, 08:35, by lvlad

ЗНО з математики стане обов’язковим      Починаючи з 2021 року, державна підсумкова атестація з математики для випускників шкіл, які здобувають повну загальну середню освіту, стане обов’язковою. Відповідне рішення ухвалено Колегією Міністерства освіти і науки.

Графік проведення зовнішнього оцінювання — 2019

12 Октябрь, 08:31, by lvlad

Графік проведення зовнішнього оцінювання - 2019         Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2019 році.

Затверджено графік проведення ЗНО 2019 року

12 Октябрь, 08:20, by lvlad

Ð—атверджено графік проведення ЗНО 2019 року Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Виїзний семінар вчителів української мови та літератури

12 Октябрь, 08:11, by lvlad

viber image       18 жовтня відбулося виїзне засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Організаторами заходу виступили: Наталія Василівна Вернидуб, методист міського відділу освіти, та Людмила Олексіївна Діденко, голова шкільного методичного об’єднання.

Тиждень правових знань у закладі

12 Октябрь, 07:55, by lvlad

У період з 01 жовтня по 08 жовтня 2018 року в рамках тижня правових 4знань у школі були проведені заходи з метою формування у школярів правової свідомості, почуття законності обраної мети, правомірності шляхів її вирішення, активної протидії порушникам законів, попередження асоціальних проявів серед учнів, профілактики вживання наркотичних речовин, виховання ціннісного ставлення до людей та свого особистісного „Я”:
1. Серед учнів 7-8 класів морально-правова експрес – гра «Подорож країнами закону, права та моралі»;