Archive Октябрь 2018

Осінь в гості завітала

29 Октябрь, 09:37, by lvlad

1         Уже стало традицією у нашому навчальному закладі проводити виставку осінніх поробок учнів та батьків » Осінні барви». У цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Найкращі роботи відзначені на лінійці солодкими призами та подяками.

План осінніх канікул

27 Октябрь, 20:06, by lvlad

«Затверджую»

Директор школи _____________ І.А. Харченко

План осінніх канікул

Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7

Пам’ятка учням на осінні канікули

26 Октябрь, 09:44, by lvlad
Не спричиняй горя та неприємностей рідним і близьким, не засмучуй вчителів!
Ідучи на канікули, ПАМ’ЯТАЙ:
- Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, школи, у скверах і парках.
- Про суворе дотримання правил дорожнього руху, про поведінку у транспорті, при посадці і висадці із транспорту.
-Про дотримання правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами (телевізором, праскою, холодильником) та газом.
- Про правила поведінки у місцях громадського перебування (під час екскурсій, культпоходів, зустрічей тощо).
- Про правила поведінки біля ліній електромереж, залізничного полотна, поблизу водоймищ, на воді та льоду, поряд із будівельними майданчиками, відкритими люками, біля відкритих вікон, на балконі, сходах тощо.
- Про правила користування гострими, колючими предметами, ліками, протипожежним, сільськогосподарським, будівельним та іншим інвентарем.
- Про необхідність мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці, відвідування туалету.
Категорично забороняється:
- чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;
- грати на проїжджій частині вулиці або поблизу неї;
- відходити далеко від будинку, в якому мешкаєш;
- обігрівати приміщення газом;
- розпалювати вогнище;
- лазити по деревах і дахах;
- грати із чужими тваринами;
- збирати незнайомі види грибів і ягід;
- самостійно виїжджати за місто, в ліс без супроводу дорослих (вчителів або батьків);
- вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей;
- перебувати на вулиці пізніше, ніж о 21.00.
ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!
Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!
ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!

Тиждень предмету «Основи захисту Вітчизни»

26 Октябрь, 07:50, by lvlad

P81012-143148             Здавна ведеться, що чоловіки вважають за почесний обов’язок готовність стати на захист рідної Батьківщини.  Особливо, коли йдеться про нас, українців, нащадків вільних козаків, онуків тих, хто здобув перемогу у Другій Світовій війні. Школа закладає у свідомість молодого покоління бажання розвиватися фізично та інтелектуально не лише для професійного та соціального самовизначення, але й для того, щоб служити Україні,  бути на захисті її суверенності. Саме з цією метою у закладі був  проведений тиждень предмету » Основи захисту Вітчизни», приурочений до  Дня  захисника́ України та Дня Українського козацтва. Заходи у рамках предметного тижня покликані формувати в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховувати громадянські якості та патріотизм, здатність стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Звіт про благодійні батьківські внески за вересень 2018

25 Октябрь, 15:20, by lvlad

Залишок на 01.09.2018 р. – 8309,66

Надходження – 9000,00

Витрачено – 3770, 44

1. Канцтовари: 958,85
  • файли, папки – 61,00
  • набір скріпок – 12,25
  • крейда кускова – 500,00
  • бланки – 96,00
  • журнали – 137,60
  • канцтовари – 152,00

Учасники колективу «Royal Dance» поповнили скарбничку своїх перемог

25 Октябрь, 15:01, by lvlad

Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

24 Октябрь, 09:08, by lvlad

Роз’яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

Чергові перемоги спортсменів

23 Октябрь, 16:54, by lvlad

Що очікувати у ЗНО-2019

22 Октябрь, 11:33, by lvlad

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти,

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,

т. (057) 705 07 37, office@zno-kharkiv.org.ua

«МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ» — ІІ ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

20 Октябрь, 08:09, by lvlad

Удруге за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 18 жовтня 2018 року в місті проходить форум, що об’єднав близько 600 директорів закладів освіти з усієї області.

Значимість закладу підкреслена з боку влади, на форумі були присутні: тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ, голова обласної ради Володимир ТОКАР, заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА. Зі слів директора Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ освітяни області спрацювали саме як агенти змін. Результати та досягнення освітньої галузі можна було прослідкувати на виставці, що розміщувалася в холі Легкоатлетичного манежу СумДУ, окрім того ознайомитись з новітніми лабораторними та практичними навчальними комплексами, завдяки яким створюється освітнє середовище Нової української школи.