Archive Сентябрь 25th, 2018

Чисте місто – чиста Україна

25 Сентябрь, 10:46, by lvlad

viber image7 З 14 по 25 вересня 2018 року у рамках Всесвітньої акції «Чиста Україна – чиста Земля» у нашому місті проводилась трудова акція «Чиста Україна – чисте місто», до якої долучилися старшокласники школи. Метою акції є пробудження екологічної свідомості у людини та ініціювання дій громадян на користь охорони довкілля, починаючи з прибирання сміття. Старшокласники прибрали парк ім. Полуботка та частину вулиці Сумська.

Дні позитиву «Життя прекрасне»

25 Сентябрь, 08:45, by lvlad

IMG_20180913_123135 Молодь починає жити, творити. У неї ще не зовсім стійка психіка. Щоб показати цінність життя та його красу, у школі провели триденні дні позитиву. Перший день почався з акції «Веселка настрою». Десятикласники пропонували три кольорові смужки, які означають веселий, врівноважений та негативний настрій. Завдання: помістити смужку, яка відповідає настрою у корзину. Потім була вивішена веселка настрою, з якої видно, що все-таки переважає веселий настрій, але дуже багато негативного. Серед опитаних були діти, батьки та вчителі.

Всеукраїнська освітня кампанія

25 Сентябрь, 08:38, by lvlad

P80917-113610      Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні, 21 вересня 2018 року проводить Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини». Щоб долучитися до цієї кампанії, учні школи створили коло єднання, флешмоб миру . Учні виготовили паперових голубів і прикріпили їх до виставкової дошки та подарували  учителям, батькам, обмінялися з однокласниками.