Archive Сентябрь 18th, 2018

Олімпійський урок

18 Сентябрь, 08:05, by lvlad

З метою профілактики хвороб, розвитку витривалості, фізичних здібностей, активізації пізнавальної активності та пропаганди здорового способу життя і фізкультури, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні щорічно у школі проходить Всеукраїнський олімпійський урок. Цього року він почався з традиційної лінійки, на якій був оголошений план проведення тижня спорту і фізкультури, внесений прапор та вогонь Олімпійських ігор. Потім для учнів 9-10 класів проведені змагання з футболу, а для 5-8 класів проведений урок у вигляді квесту «У здоровому тілі – здоровий дух». А це змагання із спритності, витривалості, фізичної загартованості, інтелекту, обізнаності. Весело проходили конкурси. Діти проявили в них відповідальність, почуття дружби та взаємодопомоги. Під час квесту проходила також творча майстерня по малюванню плакатів на спортивну тематику. Всім було весело та цікаво.