Archive Сентябрь 6th, 2018

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу

06 Сентябрь, 15:36, by lvlad

tmp7580 (1)

Як допомогти дітям упоратися з булінгом. Інформація для вчителя

06 Сентябрь, 14:43, by lvlad

Інколи до психолога або вчителя звертаються батьки з питанням як допомогти їх дитині, яка страждає від жорстокої агресивної поведінки і недоброго ставлення однолітків. На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді.

Інформація для учнів. Правила користування соціальними мережами

06 Сентябрь, 14:37, by lvlad

Існують певні правила користування соціальними мережами:

1. НЕ ПОВІДОМЛЯЙ ПРО СЕБЕ І БАТЬКІВ ПРИВАТНУ ІНФОРМАЦІЮ (домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи), НЕ ВИСИЛАЙ НЕЗНАЙОМИМ ЛЮДЯМ ФОТО.
  2. НЕ ВІР ВСЬОМУ, ЩО КАЖУТЬ ПРО СЕБЕ ВІРТУАЛЬНІ ЗНАЙОМІ. Дівчинка познайомилась в соціальній мережі з своїм однолітком, хлопчиком, якого звати Войтек. Вони почали спілкуватися в мережі. Аня пише: «Привіт, я Аня, мені 13 років, я шукаю друзів».

Поради батькам, щоби зменшити ризик кібербулінгу для своєї дитини

06 Сентябрь, 14:34, by lvlad
Оволодівайте новими знаннями
  • так як дитину інструктують про правила дорожнього руху та правила користування побутовою технікою, батьки мають регулювати користування дитини новими технологіями