Archive Июль 12th, 2018

Безпека життєдіяльності дітей під час літніх канікул

12 Июль, 09:39, by lvlad

mal bezpeka

Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з’являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек. З початку сезону відпочинку почастішали випадки, коли діти самостійно вирушають на місцеві ставки та річки, до лісу або ж залишаються вдома самі. У такому випадку в рази зростає ризик потрапити у халепу, і, як наслідок, стрімко підвищуються показники надзвичайних подій за участю дітей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. Тож, враховуючи збільшення кількості надзвичайних випадків за участю дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків: