Archive Июнь 7th, 2018

Проект «Що ми знаємо про права дитини»

07 Июнь, 10:43, by lvlad

34334489_388841474950751_1526112114899419136_n  Вихованці таборів «Fly High», «Еверест» та « Веселка» взяли участь у проекті «Що ми знаємо про права дитини?». В рамках роботи над проектом учні складали опитувальник з даної теми, брали інтерв’ю у перехожих, представників місцевої влади, поліцейських.  Учні  школи  взяли інтерв’ю у мера міста Бакликова О. М., у представника кримінальної поліції Глуха А. М. Наприкінці дня діти самі відповідали на питання вікторини. Було організовано книжкову виставку про права дитини. Серед вихованців таборів проведено конкурс малюнків «Права дитини»

У таборі — День мистецтва

07 Июнь, 10:11, by lvlad

6 червня — День мистецтва у наших таборах! Вихованці з великим задоволенням відвідали  художній музей та школу мистецтв ім. Б. Гмирі. У сучасному українському суспільстві  важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу. Музичне виховання – це не виховання музиканта, а перш за все виховання людини.  Живопис – не слово, у ньому дається одна мить, але у цій миті повно бути усе, а якщо немає – немає й картини. Формування духовності засобами мистецтва – явище складне, багатогранне, гнучке і чутливе. А спілкування з музикою – це надзвичайно вартісна розкіш живого, безпосереднього проникнення в душевний світ дитини краси, гармонії, добра. Бо саме мова музики спонукає «струни» дитячої душ звучати по особливому ніжно.

Відкриття табірної зміни

07 Июнь, 09:33, by lvlad

5-6 червня відбулося урочисте відкриття дитячих оздоровчих таборів «Веселка», «Еверест», «Fly High». Кожен загін представив свої таланти, діти співали, танцювали, виконували гімнастичні номери! Для того, щоб дозвілля було приємним, веселим та спокійним, щоб порядок та дисципліна завжди були супутниками, всі діти були ознайомлені із правилами розпорядку таборів. Тому усі вихованці принесли урочисту клятву. Вони обіцяли: жити за встановленими правилами та законами, завжди бути прикладом для інших, підтримувати зразковий порядок у своєму курені, танцювати, розважатися, співати та все з’їдати. Якщо ж вони порушать цю клятву, то нехай:                                                                                                                                                                                                                               1. Мене назавжди позбавлять грошей на морозиво.                                                                                                                                                       2. Протруться мої найулюбленіші джинси.                                                                                                                                                                       3. Сядуть батарейки в моєму плеєрі.                                                                                                                                                                                     4. Заплутаються шнурки на моїх кросівках.                                                                                                                                                                       5. Відпадуть колеса на моїх роликових ковзанах.                                                                                                                                                             6. Програє моя улюблена команда.                                                                                                                                                                                       7. Проїдеться бульдозер по моїх касетах.