Archive Апрель 2nd, 2018

Гордість і шана

02 Апрель, 14:39, by lvlad
переможці         Завершилися весняні канікули, а разом із ними і  IV Всеукраїнський етап учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні школи, здобувши перемоги в міському та обласному турах серед одинадцятикласників, мали нагоду захищати честь міста і області у змаганнях  з біології та англійської мови. Протягом п’яти днів учасники олімпіади виконували теоретичні і практичні завдання підвищеної складності. Їм були запропоновані питання, які вимагали глибоких знань і грунтовної підготовки.
       Здобуті перемоги — це не випадковість, це невичерпне джерело натхнення, це наполеглива праця, самоосвіта і взаємодопомога, багаторічна щодення клопітка робота учня і його наставника.
      Надихнула Євгенія ще декілька років тому Ірина Анатоліївна Харченко, старший вчитель, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, справжній майстер своєї справи. Перемога у Програмі обміну лідерів «FLEX», рік навчання у США теж не минули даремно.
       А з Вадимом поруч завжди була мама — Людмила Миколаївна Судніцина, вчитель-методист вищої категорії. Свою любов до біології, прагнення до знань прищепила вона йому змалечку.
   За сумою балів  теоретичних і практичних робіт учні школи Куценко Євгеній і Ліщина Вадим стали переможцями Всеукраїнського туру олімпіади, посівши ІІ та ІІІ місця.
       Школа вітає Вадима і Євгенія і бажає їм подальших успіхів. Сподіваємося, що ці перемоги не будуть останніми.