Archive Апрель 2018

24 Апрель, 12:12, by lvlad

Про тривалість уроків для учнів 1-4 класів

17 Апрель, 08:08, by lvlad

Доводимо до відома лист  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.04.2018 № 04.1-13/1747 «Про скорочення тривалості уроків» ( Лист  Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 № 1/9-190 «Щодо скорочення тривалості уроків для учнів початкової школи»).

Підсумки проведення Малих олімпіад з математики та природознавства

17 Апрель, 08:06, by lvlad

Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу  обдарованих  та здібних  учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.

Батьків можуть зацікавити результати навчання у школах, до яких вони віддадуть свою дитину

16 Апрель, 15:12, by lvlad

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017     Незабаром українські школи розпочнуть процес зарахування дітей до перших класів. У школах при вступі до перших класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників, а родини можуть скористатися правом вибору школи без жодних обмежень.

Як гарантувати безпеку дітей в Інтернеті

12 Апрель, 08:12, by lvlad

Як гарантувати безпеку дітей в Інтернеті       Вихід в Інтернет є невід’ємною частиною повсякденного життя мільйонів наших співгромадян – від користування електронною поштою та веб-серфінгу до обміну миттєвими повідомленнями, чатів, блогів, соціальних мереж і скачування контенту за допомогою торентів. Діти не є винятком із цього правила й починають опановувати Інтернет у ранньому віці (навіть у два роки).

Значення сімейного розпорядку дня й тижня

11 Апрель, 11:49, by lvlad

Значення сімейного розпорядку дня й тижня     Спитайте себе, як ваша сім’я проводить кожний свій день. Коли і як ви їсте, виконуєте роботу по господарству, проводите час разом, граєтеся чи розмовляєте один з одним? Сімейний розпорядок дня й тижня допоможе вам і всім членам сім’ї спланувати час, який ви хочете проводити разом, реалізувати задумане, а також покращити якість життя.

Підготовка до тестування: тести ЗНО онлайн від Освіта.ua

10 Апрель, 10:01, by lvlad

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які вже розпочали підготовку до тестування в 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2017 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

Проведення ДПА в основній школі у 2018 році (9 клас)

06 Апрель, 09:44, by lvlad

Проведення ДПА в основній школі у 2018 році (9 клас)Державна підсумкова атестація (ДПА) у основній школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Проведення ДПА в початковій школі у 2018 році (4 клас)

04 Апрель, 12:31, by lvlad

Проведення ДПА в початковій школі у 2018 році (4 клас)Державна підсумкова атестація (ДПА) у початковій школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Як будуть проведені шкільні іспити у 2018 році

03 Апрель, 12:00, by lvlad

Ð¯Ðº будуть проведені шкільні іспити у 2018 році           Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/18 навчальному році.